Club Sportiv Municipal Roman, cu sediul în Roman, județul Neamț, strada Piața Roman Vodă, nr. 1, organizează, la sediul instituției din str. Ștefan cel Mare, Nr. 246, organizează concurs în vederea ocupării a 1 (unu) post vacant, în regim contractual, de execuție, pe perioadă nedeterminată, cu durata normală a timpului de muncă de 8 ore/zi, respectiv 40 ore/săptămână, astfel:

• 1 post vacant, nivel de execuție, de referent II (instructor înot cu atribuții de salvator bazin înot) la Club Sportiv Municipal Roman – Serviciul Baze Sportive – Bazin Înot Roman (COR 342206);
Articolul precedent23.04.2024 Anunț – Servicii de inregistrare sistematica avand ca obiect sectoare cadastrale in intravilanul municipiului Roman (sectoarele 26 si 50)
Articolul următorCarieră 18.03.2024 – Primăria Roman organizează concurs de recrutare în vederea ocupării pe durată nedeterminată a postului vacant, de inspector clasa I, grad profesional principal, la Serviciul Impozite și Taxe Persoane Juridice din cadrul Direcției Impozite și Taxe Locale