ANUNT PRIVIND TERMENUL LIMITA PENTRU DEPUNEREA/ACTUALIZAREA DOSARELOR PENTRU LOCUINTE ANL

In conformitate cu pct.1 din “Graficul-calendar de lucru al comisiei sociale de analiza a solicitarilor de locuinte A.N.L. ” . stabilit prin dispozitia Primarului Municipiului Roman, termenul limita pana la care se depun sau se actualizeaza dosarele de catre solicitantii titulari de cerere , este 23.01.2019.
actualizarea se refera la :

• adeverinta care atesta faptul ca titularul dosarului detine loc de munca in Municipiul Roman, valabila in anul 2019 ;
  • orice alt document care a fost emis ulterior depunerii dosarului si care dovedeste o schimbare a situatiei titularului ( certificat de casatorie, hotarare de divort, certificat de nastere a unui copil, acte de absolvire studii, modificarea domiciliului, etc)
    Documentele se depun la Biroul Unic din cadrul Primariei Roman .
Articolul precedentPublicație căsătorie 07 ianuarie 2019
Articolul următorActivitaţi Mediu – Program de educație ecologică – 2019