PENTRU UN MUNICIPIU CURAT TREBUIE SĂ NE DĂM MÂNA

ROMANUL, CASA NOASTRĂ 2017

Ediţia a VIII-a, Perioada: 15 martie – 14 aprilie 2017

La ediţia din acest an s-au înscris 53 de participanţi dintre care 13 instituţii şcolare, 36 asociaţii de proprietari, o instituţie publice şi trei persoane fizice.

Câştigătorii premiaţi în data de 17 mai 2017 au fost următorii:

Prima categorie formată din persoane juridice şi fizice:

LOCUL I: D-NUL ANDRICI VASILE-DANIEL, str. Salciei
LOCUL II: CLUBUL COPIILOR ROMAN – Ilie Boloca
LOCUL III: D-NA JUNCU ELENA, str. Ştefan cel Mare
MENŢIUNE: D-NUL VARNIOTE CORNELIU, str. Libertăţii

A II-a categorie formată din instituţii de învăţământ:


LOCUL I:COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN-Puiu Gheorghe
LOCUL II:LICEUL TEOLOGIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI-Cristinel Sociu
LOCUL III:LICEUL TEHNOLOGIC VASILE SAV-Zaim Irina
MENŢIUNE:ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIHAI EMINESCU-Ciomârtan Emilia

DIPLOME DE PARTICIPARE:

  1. COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI reprezentant Dascălu Mariana
  2. LICEUL TEOLOGIC EPISCOP MELCHISEDEC reprezentant Bozieanu Alina
  3. ŞCOALA GIMNAZIALĂ COSTACHI NEGRI reprezentant Pop Nicuşor
  4. LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN reprezentant Simionescu Liliana
  5. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CALISTRAT HOGAŞ reprezentant Rusu Viorel
  6. COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA reprezentant Vacaru Leonard
  7. ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU IOAN CUZA reprezentant Cozma Elena
  8. ŞCOALA DE ARTĂ SERGIU CELIBIDACHE reprezentant Goşman Camelia
  9. COLEGIUL NAŢIONAL ROMAN VODĂ reprezentant Radu Cristina

A III-a categorie formată din asociaţii şi microasociaţii de proprietari:

LOCUL I: Asociaţia de proprietari nr. 18R reprezentată prin D-NA LUPU CRISTINA
LOCUL II: Asociaţia de proprietari nr. 5 reprezentată prin D-NA TANIA POJOREANU
LOCUL III: Asociaţia de proprietari nr. 39A Smirodava reprezentată prin D-NUL COBZARU EMIL
MENŢIUNE: Asociaţia de proprietari nr. 22 reprezentată prin D-NUL OPREA GHEORGHE

DIPLOME DE PARTICIPARE:

  1. Asociaţia de proprietari nr. GRP14 reprezentată prin D-NUL ZAHARIA ION
  2. Asociaţia de proprietari nr. 23 reprezentată prin D-NA STOLERU MARIA
  3. Asociaţia de proprietari nr. 59 reprezentată prin D-NA GHEORGHIU DOINA
  4. Asociaţia de proprietari nr. 26 reprezentată prin D-NUL DRĂGHICI CORNELIU
  5. Asociaţia de proprietari nr. 30 reprezentată prin D-NUL BULAI GHEORGHE
  6. Asociaţia de proprietari nr. 33 reprezentată prin D-NUL ENEA GHEORGHE
  7. Asociaţia de proprietari nr. 34 reprezentată prin D-NUL CLĂPUCI COSTICĂ
  8. Asociaţia de proprietari nr. 38S reprezentată prin D-NUL MIRCEA NECULAI
  9. Asociaţia de proprietari nr. 29 reprezentată prin D-NA MORARU MARIA
  10. Asociaţia de proprietari nr. 12B reprezentată prin D-NUL PĂDURARIU VASILE
  11. Asociaţia de proprietari nr.16 reprezentată prin D-NUL UNGURIANU GHEORGHE
  12. Asociaţia de proprietari nr. 37 reprezentată prin D-NUL BEZEDE GABRIELA
  13. Asociaţia de proprietari nr. 44 reprezentată prin D-NA BOERIU LENUŢA
  14. Asociaţia de proprietari nr. 6 reprezentată prin D-NA ARDELEANU LAURENŢIA
  15. Asociaţia de proprietari ALPS 1 reprezentată prin D-NA LUCACI ELENA
  16. Asociaţia de proprietari nr. 52 reprezentată prin D-NUL CÂRNU VIRGIL
  17. Asociaţia de proprietari nr. 3 reprezentată prin D-NUL COSTAN VASILE
  18. Asociaţia de proprietari nr. 13 reprezentată prin D-NA MIHAI ELENA
  19. Asociaţia de proprietari nr. 19 reprezentată prin D-NA DUMITRESCU ANA
  20. Asociaţia de proprietari nr. 38R reprezentată prin D-NUL ARTENIE VICTOR
  21. Asociaţia de proprietari nr. 51 reprezentată prin D-NA URICHIANU ILIANA
  22. Asociaţia de proprietari nr. 11 reprezentată prin D-NA BACIU EMILIA
  23. Asociaţia de proprietari nr. 9 reprezentată prin D-NA IVANCIUC MARIA
  24. Asociaţia de proprietari nr. 36 reprezentată prin D-NUL MOLODOI EUGEN
  25. Asociaţia de proprietari nr. 4B reprezentată prin D-NUL FARCAŞ IOSIF
  26. Asociaţia de proprietari nr. 58RB reprezentată prin D-NA NIŢĂ ANA
  27. Asociaţia de proprietari nr. 50S reprezentată prin D-NA BOTEZATU MARIANA
  28. Asociaţia de proprietari nr. 27 reprezentată prin D-NA HORECICA MIHAELA
  29. Asociaţia de proprietari nr. 12 reprezentată prin D-NA ANGHELACHE DOBRIŢA
  30. Asociaţia de proprietari nr. 39 reprezentată prin D-NA ŞINDRILARU DORINA
  31. Asociaţia de proprietari nr. 40 reprezentată prin D-NA ANECULĂESEI DELIA
  32. Asociaţia de proprietari nr. 1 reprezentată prin D-NUL AIRINEI VASILE

MENŢIUNE SPECIALĂ

GRUPA GREIERAŞII VESELI DE LA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 COORDONAŢI DE DOAMNELE MIHAELA ION ŞI VALENTINA HUMĂ