ANUNŢ PRIVIND PRIMIREA CERERERILOR PENTRU ACORDAREA ALOCAŢIEI DE STAT PENTRU COPII ŞI A INDEMNIZAŢIEI/STIMULENTULUI DE INSERŢIE PENTRU CREŞTEREA COPIILOR

Având în vedere necesitatea evitării riscului de îmbolnăvire și răspândire a noului coronavirus, începând cu data de 17.03.2020, cererile pentru acordarea alocaţiei de stat pentru copii şi a indemnizaţiei/stimulentului de inserţie pentru creşterea copiilor se vor depune prin poştă – la adresa Direcţia de Asistenţă Socială Roman, str. Alexandru cel Bun nr. 3, Roman, județul Neamț – sau on-line, la adresele de e-mail şi .

Articolul precedentPublicație căsătorie 25 martie 2020
Articolul următor17.03.2020 – Anunț privind modificarea orarului pentru transportul public în comun pe raza municipiului Roman