Direcția Administrare Piețe   Roman organizează la sediul instituției din str. Petrodava nr. 8, județul Neamț concurs  de recrutare pentru o perioadă de 6 luni pentru 1 post de execuție temporar vacant astfel:

Denumirea postului:

• muncitor necalificat treapta I la Serviciul Administrare Piețe, Bazar, Aprovizionare, pe o perioadă de 6 luni;

Nr. 2405/18.10.2021
DIRECȚIA ADMINISTRARE PIEȚE
Comisia de concurs numită prin Dispoziția nr.13/01.10.2021
ANUNȚ
Proba interviu la concursul pentru ocuparea postului de muncitor necalificat in regim contractual pe o periodă determinată – 6 luni în cadrul Direcției Administrare Piețe, se va susține în data de 18.10.2021ora 13.30.
Direcția Administrare Piețe Roman organizează la sediul instituției din str. Petrodava nr. 8, județul Neamț concurs de recrutare pentru o perioadă de 6 luni pentru 1 post de execuție temporar vacant astfel:
Denumirea postului:

Formulare

Articolul precedentAgenda de lucru a Primarului municipiului Roman (18 – 22 octombrie 2021)
Articolul următorPublicație căsătorie 28 octombrie 2021