Proiectul de Hotărâre privind Regulamentul de Organizare și Funcționare a Complexului Sportiv Sala Sporturilor

MUNICIPIUL ROMAN inițiază în data de 25.05.2018 procedura de consultare publică, în conformitate cu Legea nr. 52/2003 privind transparența decizională în administrația publică privind:

• Proiectul de Hotărâre privind

Propunerile, sugestiile si opiniile persoanelor interesate, cu privire la acest proiect pot fi depuse până la data de 25.05.2018 la Biroul Unic din cadrul Primăriei Municipiului Roman sau pe adresa de mail: .

Publicat la data de 25.05.2018

Articolul precedentActivitaţi Mediu ROMANUL, CURAT ŞI VERDE 2018 12 martie – 27 aprilie 2018
    Articolul următorPlan Urbanistic de Detaliu- „Constructia si echiparea infrastructurii educationale pentru educatia timpurie prescolara in municipiul Roman” Str.Victor Hugo, F.N.