Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

MUNICIPIUL ROMAN, cu sediul în municipiul Roman, Piața Roman Vodă, nr. 1, județul Neamț, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „CONSTRUIRE GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM NORMAL CU 4 SĂLI, MUNICIPIUL ROMAN”, propus a fi amplasat în județul Neamţ, municipiul Roman, str. Renașterii (NC 60679).

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5 şi la sediul titularului, în zilele de luni până joi, între orele 8.00-16.30 și vineri între orele 8.00-14.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, din Piatra Neamț.

Articolul precedentCarieră 18.07.2022 Direcția de Asistență Socială anunţă organizarea concurs de ocupare a 2 posturi vacante
Articolul următor20.07.2022 Anunț – Inchiriere terenuri