Proiectul de Hotărâre privind Regimul juridic, întreținerea și exploatarea locurilor de parcare situate pe raza Municipiului Roman

MUNICIPIUL ROMAN inițiază în data de 10.08.2018 procedura de consultare publică, în conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 privind transparența decizională în administrația publică privind:

• Proiectul de Hotărâre privind

Propunerile, sugestiile si opiniile persoanelor interesate, cu privire la acest proiect pot fi depuse până la data de 09.09.2018 la Biroul Unic din cadrul Primăriei Municipiului Roman sau pe adresa de mail: .

Publicat la data de 10.08.2018

Articolul precedentProiectul Hotărâre privind modificarea Regulamentul de Organizare și Funcționare a Complexului Sportiv Sala Sporturilor
    Articolul următorAlexandru Cojocaru